Купа на БФС - набор 2004
Програма на: Ботев 2004

Кръг Дата Час Домакин   ГостРезултат  
1 12.09.2017 10:30 h Асеновец 2004 - Ботев 20040 - 4 Победа
2 19.09.2017 17:30 h Ботев 2004 - Спартак Пд 20047 - 0 Победа