Новини

Ботев Пловдив класира три набора за полуфиналите за Купата, ясни са евентуалните съперници на "канарчетата"

Школата на Ботев Пловдив класира и трите си формации за полуфиналите за Купата при юношите. Жребият и мачовете за полуфиналната фаза ще се състоят през пролетта на 2019 година.

продължава>

Юношите на Ботев Пловдив се снимаха за календари

Юношите на Ботев Пловдив позираха за отборни снимки на централния терен на "Футболен комплекс Ботев 1912". Всички набори от "жълто-черната" школа се подредиха за снимки под осветлението на централния терен на базата на "канарчетата".

продължава>

Ботев елиминира Витоша и е на полуфинал за Купата при набор 2001

Ботев Пловдив се класира за полуфиналите на Купата при набор 2001. В четвъртфинален мач-реванш "канарчетата" загубиха с 0:2 от Витоша Бистрица, но в първия двубой победиха с 8:1 и с общ резултат 8:3 продължават напред.

продължава>

Победа и загуба за Ботев в U15 и U19

Юношите на Ботев Пловдив изиграха два мача от Елитните юношески групи в неделния ден. В тях "канарчетата" постигнаха победа и загуба.

продължава>

Пълна програма за 1/4-финалите за Купата на БФС

Юношите на Ботев ще се изправят срещу Витоша (Бистрица), Етър и Берое в четвъртфиналите за Купата на БФС. Първите мачове са в края на октомври, докато реваншите са през ноември.