Новини

Трите мача за Купата с Livescore в сайта на академията

И трите първи срещи от четвъртфиналите в турнира за Купата на БФС при юношите ще бъдат предавани с LIVESCORE в сайта на "жълто-черната" академия. Двубоите са днес, в сряда и в четвъртък от 14:00ч.

продължава>

Резултати от мачовете на юношите през уикенда

Юношите на Ботев изиграха 10 мача от първенствата на БФС. В тях "канарчетата" записаха 7 победи и допуснаха 3 загуби.

продължава>

Програма за четвъртфиналите за Купата на БФС

БФС обяви официално датите за мачовете от четвъртфиналната фаза за Купата на БФС при юношите. Ботев класира отборите си и в трите възрастови групи и ще се изправи срещу Берое (набор 2000), Левски-Раковски (набор 2002) и Спартак Пд (набор 2004).

продължава>

Ботев ще научи утре съперниците си за Купата, жребият ще се предава в сайта на "жълто-черната" академия

Във вторник (14.11) ще бъде изтеглен жребият за четвъртфиналите за Купата на БФС. Церемонията стартира в 11:30ч. и по традиция ще бъде предавана в сайта на "жълто-черната" академия.

продължава>

Резултати от мачовете на юношите през уикенда, "канарчетата" с 9 победи от 9 срещи

Юношите на Ботев изиграха девет мача от първенствата на БФС през изминалия уикенд, като в тях "канарчетата" записаха пълен актив от 9 победи.