Новини - U15

Ботев не успя да защити трофея от Републиканското първенство, "канарчетата" отпаднаха след равенство срещу Локомотив (галерия)

Ботев отпадна от Републиканското първенство за юноши до 15 години. В мач-реванш от четвъртфиналите "канарчетата" завършиха 1:1 при визитата си на Локомотив и с общ резултат 1:2 напуснаха надпреварата.

продължава>

Ботев загуби от Локомотив в първия мач от Републиканското първенство за юноши до 15 години (галерия)

Ботев допусна минимална загуба с 0:1 от Локомотив (Пловдив) в първи четвъртфинал от Републиканското първенство за юноши до 15 години. Двубоят се игра пред над 300 зрители на естествен терен №1 на базата в "Коматево".

продължава>

Ботев приема Локомотив в първи четвъртфинал за Републиканското първенство

Ботев приема Локомотив (Пловдив) в първи четвъртфинал от Републиканското първенство за юноши до 15 години. Градското дерби е днес (16.06) от 18:00ч. и ще се играе на естествен терен №1 на базата в "Коматево".

продължава>

Ботев срещу Локомотив за Републиканското първенство

Ботев ще се изправи срещу Локомотив (Пловдив) в дербито от четвъртфиналите за Републиканското първенство за юноши до 15 години. Това отреди тегленият жребий в сградата на БФС в столицата.

продължава>

Ботев ще научи в сряда съперника си за четвъртфиналите за Републиканското първенство

Жребият за четвъртфиналите от Републиканското първенство за юноши до 15 години ще бъде теглен в сряда (13.06). Церемонията стартира в 11:30ч. в сградата на БФС в столицата и по традиция ще бъде предавана в официалния сайт на Ботев.