Новини - набор 2004

Ботев е на полуфинал за Купата при набор 2004

Ботев се класира за полуфиналите за Купата на БФС при набор 2004. В мач-реванш от четвъртфиналната фаза "канарчетата" се наложиха с 6:0 над Спартак (Пловдив) и с общ резултат 10:0 продължават напред.

продължава>

Реваншът за Купата между Спартак и Ботев ще се играе на базата в "Коматево"

Реваншът за Купата на БФС при набор 2004 между Спартак (Пловдив) и Ботев ще се играе в "Коматево". В първия мач "жълто-черните" се наложиха над "гладиаторите" с 4:0.

продължава>

Ботев вкара четири на Спартак Пд за едно полувреме за Купата при набор 2004 (галерия)

Ботев се наложи с 4:0 над Спартак (Пловдив) в първи четвъртфинал за Купата на БФС при набор 2004. Двубоят се игра на изкуствения терен на базата в "Коматево" и бе изгледан от над 100 зрители.

продължава>

Ботев и Берое ще решават всичко на реванша за Купата при набор 2004

Ботев и Берое не се победиха и завършиха 1:1 в първи осминафинал от турнира за Купата на БФС при набор 2004. Двубоят се игра на стадион "Локомотив" в Стара Загора.

продължава>

Ботев мина през Спартак и е на 1/8 финал за Купата при набор 2004

Ботев разгроми със 7:0 Спартак (Пловдив) в мач от втория кръг за Купата на БФС при набор 2004. Срещата се игра на един от естествените терени на базата на "жълто-черните" в "Коматево".