Новини - U17

Ботев окупира първото място в U17 след четвърта поредна победа (галерия)

Ботев записа четвърта поредна победа в Елитната юношеска група до 17 години. В среща от 5-ия кръг "канарчетата" разгромиха с 4:0 Левски-Раковски и вече са еднолични лидери в първенството, въпреки че са с мач по-малко от останалите тимове.

продължава>

Два гола на Иван Василев донесоха победа на България в контрола при U17

България U17 завърши с победа подготвителния лагер в Германия. В последния си мач на немска земя българите се наложиха с 2:0 над сборен отбор от Вестфалия U17.

продължава>

България U17 с нов лагер, "канарчетата" отново с четирима национали

Националният отбор на България до 17 години ще проведе нов лагер-сбор през този месец. Сборът стартира на 17-ти септември в 12:00ч. на базата в "Бояна".

продължава>

БФС отложи следващия мач на Ботев в U17

БФС уважи молбата на Ботев и отложи следващия мач на "канарчетата" в Елитната юношеска група до 17 години.  В него по програма "жълто-черните" гостуват на Левски на 3-ти септември.

продължава>

Слави Шопов с гол за България при успех над Литва в Москва (снимки)

България постигна минимална победа с 1:0 над Литва в последния си мач на турнира за юноши до 16 години в Москва. Единственото попадение реализира юношата на "жълто-черните" Станислав Шопов, който в 70-ата минута получи топката в половината на Литва, напредна и с удар от 18 метра прати кълбото в мрежата.