Ботев победи Гигант при старшата 93, Илиан Христов дебютира за юношите

Е-мейл Печат ПДФ

Ботев победи с 1:0 Гигант в мач от 10-ия кръг при Юноши старша възраст 1993г. в село Голям Чардак. Единственото попадение в срещата отбеляза Георги Гунчев в 35-ата минута.

През целия двубой "жълто-черните" доминиранаха и направиха доста пропуски пред противниковата врата. През второто полувреме за Ботев игра Илиан Христов, който се отчете с 2 пропуска очи в очи с вратаря. Венци Петков също направи няколко пропуска сам срещу вратаря на Съединение.

След мача Слав Славов заяви, че е доволен от показаното на терена, но може би футболистите му са прегоряли с оглед на това, че това бе първия мач за пролетния полусезон. "Илиан Христов се включи през втората част, като направи няколко добри пробива и се отчете с два пропуска. През пролетта предполагам, че ще играе в повечето мачове за нас", допълни още треньорът на "жълто-черните".