ДИРЕКТНО: Деца "А" 1996 година: Локо Пд - Ботев

Деца "А" 1996 година, ХІV кръг / 14 май 2011, 10:30ч.
0:1
стадион: помощно игрище на ст. Локомотив, 100 зрители

Стартов състав:

КОМЕНТАР НА ЖИВО:

70` КРАЙ НА МАЧА! Ботев приключва сезона с победа на стадион Локомотив. "Канарчетата" са шампиони в първенството при Деца "А" 1996 година.

68` Двойна смяна в състава на Ботев. От игра излизат Васил Кирков и Геро Димитров, а за последните 2 минути ще играят Ники Марин и Георги Милушев.

67` Рашко Ангелинов стреля от около 5-6 метра, но топката мина над вратата на "железничарите".

63` Жълт картон за футболист на домакините за грубо нарушение в краката на Илия Георгиев.

61` Разбъркване в наказателното поле на Ботев и точно преди играч в "черно-бяло" да шутира, Васил Кирков изби топката в тъч.

56` След меле в наказателното поле на Локомотив, Емил Камберов стреля, но топката мина на метър от дясната греда на домакините.

54` До момента през втората част няма чисти положения пред двете врати.

50` Жълт картон за Геро Димитров, който влезе грубо в краката на играч на Локо Пд.

49` Геро Димитров центрира от корнер и Динко Шопов засече топката с глава, но тя минава над напречната греда.

45` Първа смяна в състава на Ботев. Влиза Радо Трендафилов, а от терена излиза Амер Шериф.

37` Атанас Паскалев и Мартин Димитров не се разбраха и играч на Локо Пд стигна до топката и отправи опасен шут, но коженото кълбо минава покрай вратата.

36` НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

35+3 КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

35+2` ГОООООООЛ ЗА БОТЕВ!!!! СЛЕД ИЗПЪЛНЕНИЕ НА КОРНЕР В НАКАЗАТЕЛНОТО ПОЛЕ НА ДОМАКИНИТЕ, ВРАТАРЯТ НА ЛОКО ПД ИЗПУСНА ТОПКАТА И ТЯ ПОПАДНА В ЕМИЛ КАМБЕРОВ, КОЙТО ОТБЛИЗО ОТКРИВА РЕЗУЛТАТА!

32` Удар към вратата на Ботев, но топката премина на сантиметри от левия страничен стълб.

29` Валентин Томов центрира в наказателното поле на Локомотив, защитата на домакините сбърка и Серкан Кадир игра с глава, но топката премина на сантиметри от вратата на "черно-белите".

27` Васил Кирков стреля от около 35 метра, но вратарят на Локо Пд улови.

24` Центриране в наказателното поле на Ботев и играч на Локо стреля от воле, но топката мина много високо над вратата на Мартин Димитров.

19` Футболистите на Локомотив изпълняват заучено свободен удар в половината на Ботев, но "канарчетата" се справиха със ситуацията.

15` Пробив на Емил Камберов отляво, след което пробва да центрира, но вместо това топката се насочи опасно към вратата на Локомотив и облиза напречната греда.

11` След центриране на Илия Георгиев Амер Шериф стреля с глава, но топката не намери очертанията на вратата.

9` Удар на Васил Кирков, но топката минава над вратата.

6` Центриране в наказателното поле на Ботев, но Атанас Паскалев се намеси решително и предотврати опасноста.