Елитна юношеска група до 19 години
Програма на: Ботев (Враца) U19

Кръг Дата Час Домакин   ГостРезултат  
2 19.08.2017 18:00 h Ботев (Враца) U19 - Дунав U191 - 1 Равен
11 18.10.2017 15:00 h Ботев (Враца) U19 - Марек U193 - 3 Равен
20 01.04.2018 15:00 h Ботев (Враца) U19 - Левски U190 - 0 Равен