Новини - U19

Ботев победи Берое в Стара Загора, но отпадна от Купата при набор 2000 (галерия)

Ботев победи с 2:1 Берое в четвъртфинален мач-реванш за Купата на БФС при набор 2000. В първия двубой "канарчетата" загубиха с 2:3 в Пловдив и заради по-малко отбелязани голове на чужд терен отпаднаха от турнира.

продължава>

Групата на Ботев за реванша с Берое, срещата ще се предава с LIVESCORE

Ботев излиза срещу Берое в четвъртфинален мач-реванш за Купата на БФС при набор 2000. Двубоят е утре (четвъртък) от 13:00ч. на ст. "Локомотив" в Стара Загора.

продължава>

Ботев загуби от Берое за Купата при набор 2000, всичко ще се решава на реванша (галерия)

Ботев допусна загуба с 2:3 от Берое в първи четвъртфинал за Купата на БФС при набор 2000. Двубоят се игра пред около 200 зрители на изкуствения терен на базата в "Коматево".

продължава>

Ботев приема Дунав в U19 с нов начален час

Срещата от последния есенен кръг на U19 между Ботев и Дунав ще се играе на 25.11 от 12:30ч. По програма двубоят трябваше да започне в 14:00ч., но двата тима се разбраха за по-ранен начален час.

продължава>

Ботев прекъсна лошата серия и победи Славия в София при U19

Ботев постигна категорична победа с 4:0 над Славия в среща от предпоследния 14-ти кръг на Елитната юношеска група до 19 години. Двубоят се игра на един от помощните терени на стадион "Славия" в столицата.