Ботев разгроми Левски при набор 95

Е-мейл Печат ПДФ

Ботев разгроми с 4:0 Левски Карлово в мач от 19-ия кръг при Юноши младша 94/95г. "Канарчетата" доминираха през целия двубой и заслужено взеха 3-те точки.

В 10-ата минута Васил Тодоров нахлу в наказателното поле на гоститеи подаде на Сезгин Четин, който откри резултата. След това попадение домакините продължиха да нападат, но не успяха да отбележат втори гол през първата част, въпреки огромното си превъзходство.

След почивката "канарчетата" продължиха да натискат и в 43-ата минута Васил Петров уцели греда. Малко по-късно Деян Славов подаде към Атанас Найденов, който вкара за 2:0. В средата на второто полувреме резултата стана класически, след като Сезгин Четин центрира добре и Мартин Гьондузов засече топката в мрежата на Левски. В края на мача Христо Янчев направи резултата 4:0, след хубав далечен шут.