Допуснати голове
      Изиграни минути
        ГОЛ

Снимки от мача

Ботев победи с 6:1 Марица-2 в мач от 9-ия кръг в първенството при Юноши младша възраст 1995/96 година. Това е 7-ми пореден успех за "канарите" от началото на сезона.

Резултатът бе открит от Браян Марков в 6-ата минута след рикушет. 12 минути по-късно "жълто-черните" удвоиха преднината си, а точен бе Валентин Томов, който се разписа след хубав самостоятелен пробив. При 2:0 за Ботев завърши първото полувреме.

След почивката натискът на "канарите" продължи и в 45-ата минута Иван Щерев насочи топката с глава в мрежата на "жълто-сините". 10 минути по-късно Илия Георгиев покачи на 4:0. В следващите минути Стефан Стоянов направи редица смени и в 70-ата минута гостите върнаха едно попадение. Въпреки това, в 73-ата минута Антонио Цветански също се разписа, а 2 минути преди края на срещата името си сред голмайсторите записа и Александър Кунчев.