Репортаж от мача: Лято 2011 - Вторник, 19 Юли 2011 - 18:00 h

Събития

ГОЛ

Снимки от мача

90` КРАЙ НА МАЧА.

89` ГОЛ ЗА ЧЕПИНЕЦ! Футболистите в "червено" получиха право да изпълнят пряк свободен удар от около 20 метра, Красимир Иванов не построи добре стената и №9 от състава на велинградчани изпълни перфектно фаула и отбеляза втория гол за Чепинец.

87` Петър Караджов изведе по брилянтен начин Георги Стефанов срещу вратаря на Чепинец, но нападателят на "жълто-черните" нямаше късмет и стражът на велинградчани спаси.

81` Нервите на двата отбора не издържаха и футболистите си спретнаха кратко меле. След разправиите двата състава охладиха страстите с малка почивка за вода, дадена от главния съдия.

73` ГОЛ ЗА ЧЕПИНЕЦ! Играч от Велинград изпълни точно отсъдената дузпа.

72` Футболист на Чепинец проби отдясно и центрира в наказателното поле на Ботев, където нападателят на "червените" стреля силно от 2 метра, но Красимир Иванов показа уникален рефлекс и спаси. Получи се меле, при което защитниците на "жълто-черните" се засуетиха и направиха нарушение в наказателното поле, което бе отсъдено от главния съдия.

69` Футболист в "червено" проби по левия фланг, навърза двама защитника на Ботев и стреля към вратата, но топката излезе в аут.

66` 6 смени бяха извършени в състава на "пловдивчани".

65` Играч на Чепинец стреля към вратата на Ботев, но Красимир Иванов се намеси блестящо.

60` Футболистите от Велинград са по-дейният отбор на терена и усилено търсят изравняване на резултата.

57` Постепенна атака за Чепинец по десния фланг, топката бе изчистена в корнер, след който се получи кратко меле в наказателното поле на "канарчетата", но топката бе изчистена.

46` Начало на второто полувреме. Вратарска смяна е извършена в състава на Ботев на почивката - Юсеин Ахмедов напусна терена, а в игра влиза Красимир Иванов.

45` КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ.

35` Няколко минути след попадението играта на терена видимо се изнерви.

31` ГОООЛ ЗА БОТЕВ! "ЖЪЛТО-ЧЕРНИТЕ" ПОЛУЧИХА ПРАВО ДА ИЗПЪЛНЯТ ДУЗПА, КОЯТО БЕ РЕАЛИЗИРАНА ОТ КОСТАДИН БОГДАНОВ.

28` "Канарчетата" изпълниха заучено фаул, топката попадна в Костадин Богданов и той стреля, но след шута му коженото кълбо мина над вратата.

26` След неразбирателство в защитата на Ботев играч от Велинград стреля от 15 метра, но прати топката в аут.

24` Костадин Богданов стреля от около 20 метра, вратарят на Чепинец изпусна топката и защитник изрита коженото кълбо от голлинията.

22` Съдията даде минута почивка на футболистите да пият вода.

17` Илиан Христов остана сам срещу вратаря на Чепинец, но стреля слабо и пропусна.