Репортаж от мача: Лято 2011 - Събота, 30 Юли 2011 - 10:00 h

Стадион: Катуница

Събития

ГОЛ

Снимки от мача

Ботев U17 победи с 2:1 Берое U17 в контролна среща, която се игра на помощния терен на базата в село Катуница. Двубоят бе равностоен, като "канарчетата" успяха да надхитрят своя съперник и откраднаха победата.

Мачът започна равностойно, като в първите 15 минути нямаше удар към двете врати. В 18-ата минута "жълто-черните" поведоха в резултата, като точен бе Дойчин Петров. В самия край на първата част, след центриране в наказателното поле на Ботев, Петър Начев излезе неразчетено и бе изпреварен от футболист в "зелено", който бутна топката в мрежата.

След почивката двамата треньори направиха доста смени, което обаче не се отрази на играта и тя продължи да бъде динамична. В 50-ата минута, след мощен шут на играч от Стара Загора, топката се удари в напречната греда. В 57-ата минута след центриране в наказателното поле топката попадна в Мартин Гьондузов, който с хубав диагонален удар отново изведе възпитаниците на Георги Андонов напред в резултата. До края на срещата нямаше чисти положения пред двете врати, като "заралии" опитаха лек натиск, но той бе неуспешен.