Репортаж от мача: Лято 2011 - Събота, 16 Юли 2011 - 18:00 h

Краен час: 19:25
Стадион: Ракитово

Снимки от мача

80` КРАЙ НА МАЧА.

72` Темпото на игра в последните минути падна, като възпитаниците на Георги Андонов играят по-затворено и търсят добри възможности за контраатаки.

63` ЧЕТВЪРТИ ГОЛ И ЗА ЧЕПИНЕЦ! "Червените" получиха право да изпълнят дузпа, която бе реализирана.

60` ЧЕТВЪРТИ ГОЛ ЗА БОТЕВ! Васил Петров центрира отдясно и Иван Андреев със страхотен плонж отбелязва второто си попадение в мача.

57` ГОООЛ ЗА БОТЕВ! Сезгин Четин центрира от корнер и Иван Андреев с глава изравнява резлултата.

45` ВТОРИ ГОЛ ЗА БОТЕВ! Сезгин Четин получи топката на границата на наказателното поле и с хубав удар прати топката в мрежата.

41` НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ. "Канарчетата" са с почти изцяло нов състав, като единствено Мартин Гьондузов ще играе и през двете полувремена.

40` КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ.

35` ГОЛ ЗА БОТЕВ! Емил Генов намалява преднината на велинградчани, след точно изпълнена дузпа.

25` Трети гол за Чепинец. След центриране отдясно, играч от Велинград засече топката с глава и направи резултата класически.

21` Втори гол за Чепинец. Играч на велинградчани стреля от границата на наказателното поле, топката тупна коварно пред Начев и влезе за втори път във вратата му.

18` "Канарчетата" започват сковано мача.

16` ГОЛ ЗА ЧЕПИНЕЦ!

1` НАЧАЛО НА МАЧА. Двубоят започна 5 минути преди 18:00ч.

Контролата срещу Чепинец ще пропусне единствено Васил Тодоров, който продължава да лекува стара контузия.