Репортаж от мача: Лято 2011 - Сряда, 17 Август 2011 - 10:00 h

Дата: Сряда, 17 Август 2011
Час: 10:00 h
Краен час: 11:15

Снимки от мача

Юношите на Ботев, набор 1998 година, завършиха 2:2 с Борислав (Първомай), набор 1997 година, в контролна среща. Двубоят се игра в Първомай, а "канарчетата" могат повече да съжаляват за равенството, след като изпуснаха редица положения.

Двубоят започна отлично за домакините и те откриха резултата в 15-ата минута, след точно изпълнена дузпа. До почивката нови попадения не паднаха, като играта беше равностойна.

В началото на втората част възпитаниците на Румен Байрев излезнаха пределно мотивирани и обърнаха резултата. Първо в 30-ата минута Любослав Лучев изравни, а само 8 минути по-късно Венци Арабаджиев, който стана голмайстор на тима за миналия сезон, също се разписа. В 50-ата минута "първомайци" стигнаха до равенството. До края на срещата "канарчетата" изтърваха на няколко пъти да се разпишат, след сериозни пропуски пред вратата на Борислав.