Репортаж от мача: Лято 2011 - Сряда, 24 Август 2011 - 10:00 h

Час: 10:00 h
Краен час: 11:30
Стадион: Стара Загора

Снимки от мача

Юношите на Ботев, родени през 1996 година, разгромиха с 5:1 връстниците си от Берое в контролна среща. Двубоят се игра на терена в квартал Кольо Гинчево в Стара Загора.

"Канарчетата" започнаха ударно мача и набързо си осигуриха комфортна преднина, като до 15-ата минута резултатът бе 3:0, а точни бяха Валентин Томов, Браян Марков и Емил Камберов. "Жълто-черните" продължиха да са по-активният отбор на терена и до почивката отбелязаха четвърти гол, който бе дело на Браян Марков.

През втората част домакините изравниха играта и имаха няколко добри положения. Въпреки това, в 50-ата минута възпитаниците на Стефан Стоянов стигнаха до пето попадение, а негов автор бе Серкан Кадир, който изпълни перфектно пряк свободен удар. Почетното попадение за Берое отбеляза Златко Далев.

Стартов състав на Ботев: Мартин Димитров, Динко Шопов, Атанас Паскалев, Мартин Атанасов, Рашко Ангелинов, Серкан Кадир, Валентин Томов, Гери Димитров, Илия Георгиев, Браян Марков, Емил Камберов.