Репортаж от мача: Лято 2011 - Събота, 17 Септември 2011 - 10:30 h

Час: 10:30 h
Краен час: 12:00
Стадион: Войводиново

Снимки от мача

Ботев 97 победи УФК Васил Левски с 3:1 в контролна среща, която се игра във Войводиново. "Канарчетата" изтърваха множество положения пред противниковата врата и пропуснаха да спечелят мача с по-голяма разлика.

Двубоят започна добре за "жълто-черните" и в 15-ата минута Александър Александров откри резултата. Възпитаниците на Тодор Зайцев продължиха да бъдат по-активният отбор на терена, но не успяха да стигнат до ново попадение до почивката.

В началото на втората част "канарчетата" удвоиха преднината си, след попадение на Самер Шериф. В 56-ата минута "червените" върнаха един гол, но това не притесни "канарите" и малко по-късно Виктор Пенчев разстреля вратаря на гостите след удар от границата на наказателното поле.