Репортаж от мача: Зима 2012 - Събота, 18 Февруари 2012 - 11:45 h

Час: 11:45 h
Краен час: 13:00
Стадион: Изкуствен терен, ст. Георги Аспарухов, София

Снимки от мача

Ботев и Левски завършиха 1:1 в контрола, играна на изкуствения терен на ст. "Георги  Аспарухов" в София. Това е първа контролна среща за възпитаниците на Стефан Стоянов за тази година.

И двете попадения в двубоя паднаха през първото полувреме. В 17-ата минута "сините" поведоха след гол на Илия Димитров. 7 минути по-късно пловдивчани изравниха, след като точен бе Серкан Юсеин. И двата отбора имаха своите шансове да стигнат до успеха, но така и не успяха да ги реализират.

"Получи се равностоен мач. Мисля, че имахме повече положения от съперника си. В контролата не можех да разчитам на Емил Камберов, който е болен и на Атанас Паскалев, който има травма в глезена", заяви треньорът на "жълто-черните.

Стартовият състав на Ботев: Мартин Димитров, Веселин Тодоров, Динко Шопов, Рашко Ангелинов, Мартин Атанасов, Валентин Томов, Серкан Юсеин, Илия Георгиев, Наско Милев, Гери Димитров, Васил Кирков.