Репортаж от мача: Зима 2012 - Събота, 25 Февруари 2012 - 11:00 h

Час: 11:00 h
Краен час: 12:45
Стадион: Изкуствен терен, ст. Георги Аспарухов, София

Снимки от мача

Ботев U17 победи Левски U17 с 3:1 в контрола, която се игра на изкуствения терен до стадион "Георги Аспарухов" в столицата.

Мачът бе равностоен, като и двата отбора имаха много положения за отбелязване на гол. Резултатът бе открит в 25-ата минута от Петър Петков. Малко по-късно "сините" изравниха след грешка на вратаря Петър Начев, който изпусна топката.

През втората част "жълто-черните" отбелязаха две безответни попадения, които бяха дело на Васил Петров и Динко Шопов.

Съставът на Ботев през първото полувреме: Петър Начев, Дисислав Държиков, Валентин Стамболиев, Христо Карачански, Георги Аспарухов, Йордан Томов, Георги Герашев, Боримир Карамфилов, Дойчин Петров, Костадин Ролев, Петър Петков.

Съставът на Ботев през второто полувреме: Петър Начев, Даниел Динов, Валентин Стамболиев (70` Евлоги Въжев), Динко Шопов, Васил Тодоров, Емил Генов, Даниел Спасов, Христо Янчев, Серкан Юсеин, Васил Петров, Иван Андреев.