Репортаж от мача: Зима 2012 - Събота, 25 Февруари 2012 - 11:00 h

Час: 11:00 h
Краен час: 12:45
Стадион: Изкуствен терен, ст. Берое, Стара Загора

Снимки от мача

Ботев победи с 1:0 Берое в контролна среща при набор 96, която се игра на изкуствения терен до стадион "Берое" под Аязмото.

Мачът се игра при много силен вятър. През първата част "канарчетата" играха срещу вятъра. В средата на полувремето Васил Кирков центрира в наказателното поле на "зелените" и Емил Камберов с глава отбеляза единственото попадение.

След почивката пловдивчани имаха тотален превес, като почти целия отбор се изреди да пропуска положения пред вратата на Берое. Най-сериозните пропуски направиха Васил Кирков и Илия Георгиев, които пропуснаха, след като бяха останали очи в очи с вратаря.

Стартов състав на Ботев: Мартин Димитров, Рашко Ангелинов, Мартин Атанасов, Ники Марин, Весо Тодоров, Атанас Паскалев, Наско Милев, Геро Димитров, Васил Кирков, Илия Георгиев, Емил Камберов.

Влезнали като резерви: Костадин Георгиев, Радо Трендафилов, Георги Милушев, Антонио Цветански, Иван Ставрев, Иван Игнатов, Любомир Димитров, Александър Кунчев.