Репортаж от мача: Лято 2011 - Сряда, 03 Август 2011 - 18:00 h

Час: 18:00 h
Краен час: 19:45
Стадион: Огняново

Снимки от мача

Ботев U19 победи с 4:1 Огняново в последната си контрола преди началото на сезона. Срещата се игра на стадиона в село Огняново.

Двубоят започна отлично за домакините и те поведоха в резултата, след като се въползваха от груба колективна грешка на "канарчетата". В 15-ата минута "жълто-черните"  изравниха, след като Методи Цветков направи хубав пробив отдясно и центрира, а Костадин Богданов с глава разстреля вратаря. 5 минути по-късно възпитаниците на Иван Кочев обърнаха резултата, като точен бе Илиан Христов. До края на полувремето не паднаха нови голове.

След почивката "канарчетата" продължиха да са по-активният отбор и в 55-ата минута Бисер Илиев се разписа за 3:1. Само 10 минути по-късно преднината на "пловдивчани" стана 3 гола, след като Антоан Кехайов също записа името си сред голмайсторите.