Новини

Ботев победи Локо на "Лаута" при набор 2007

Ботев се наложи с 1:0 над Локомотив в градското дерби от първенството при набор 2007.

продължава>

Ботев победи Левски на "Герена", но отпадна от Купата при набор 2003

Ботев (Пловдив) победи с 2:1 Левски (София) в четвъртфинален мач-реванш за Купата при набор 2003, игран на изкуствения терен на базата на столичани. В първия двубой "сините" се наложиха с 3:1 и с общ резултат 4:3 продължиха напред.

продължава>

Ботев допусна обрат от Левски и отпадна за Купата при набор 2007

Ботев (Пловдив) загуби с 1:2 от Левски (София) в четвъртфинален мач-реванш за Купата при набор 2007. В първия мач в Пловдив двата тима завършиха наравно 2:2 и с общ резултат 3:4 "канарчетата" отпаднаха от турнира.

продължава>

Слаб Ботев разочарова срещу Етър за Купата при набор 2005 (СНИМКИ)

Ботев (Пловдив) не успя да победи Етър (Велико Търново) в първи четвъртфинал за Купата при набор 2005. Двубоят се игра на един от естествените терени на "Футболен комплекс Ботев 1912".

продължава>

Ботев и Левски със зрелищно равенство за Купата при набор 2007 (СНИМКИ)

Ботев (Пловдив) и Левски (София) завършиха наравно 2:2 в първи четвъртфинал за Купата при набор 2007. Двубоят се игра на изкуствения терен на "Футболен комплекс Ботев 1912".