Ботев се наложи с 4:0 над Асеновец при набор 99

Е-мейл Печат ПДФ

Ботев победи с 4:0 Асеновец в дербито на 24-ия кръг при Деца "Център" 1999 година. Въпреки първоначалните очаквания за оспорван мач, "жълто-черните" владееха инициативата и заслужено спечелиха 3-те точки.

Още до почивката резултатът бе 3:0 за пловдивчани, а точни бяха Валентин Стоичков, Георги Стайков и Иван Домусчиев. През втората част Йордан Пейчинов отбеляза последното попадение.

Съставът на Ботев: Евгени Бакларов, Здравко Кехайов (55` Васил Василев), Борислав Качаков, Йордан Захариев, Рангел Костурски (55` Кристиян Тошев), Валентин Стоичков (55` Атанас Каишев), Георги Стайков, Костадин Илиев (55` Ивайло Цветков), Йордан Пейчинов, Васил Андонов (55` Атанас Атанасов), Иван Домусчиев (55` Христо Димитров).