Новини - U14

Ботев елиминира Берое със 7:2 за Купата при набор 2005

Ботев класира и третия си набор за полуфиналите за Купата при юношите! След като "канарчетата" достигнаха до полуфиналната фаза при наборите 2001 и 2003, "жълто-черните" сториха същото и при набор 2005.

продължава>

Ботев Пловдив победи Берое в първи четвъртфинал за Купата при набор 2005 (галерия)

Ботев Пловдив се наложи с 3:1 над Берое в първи четвъртфинал за Купата при набор 2005. Двубоят се игра на изкуствения терен на "Футболен комплекс Ботев 1912".

продължава>

Ботев е на 1/4-финал за Купата при набор 2005 след нова победа над Спартак

Ботев победи с 3:2 Спартак (Плевен) в осминафинален мач-реванш в турнира за Купата на БФС при набор 2005. В първата среща "канарчетата" се наложиха с 8:0 и с общ резултат 11:2 продължават напред.

продължава>

Ботев разгроми Локомотив и продължава напред за Купата при набор 2005

Ботев постигна категорична победа с 4:0 над Локомотив (Пловдив) в среща от 3-ия кръг за Купата на БФС при набор 2005. Двубоят се игра на изкуствения терен на стадион "Локомотив" в парк "Лаута".

продължава>

НА ЖИВО: Ботев срещу Локо (Пловдив) за Купата при набор 2005

Ботев гостува на Локомотив в среща от 3-ия кръг за Купата при набор 2005. Двубоят стартира в 17:30ч. на изкуствения терен в "Лаута" и ще бъде предаван в GlasTV.