Ботев навакса два гола пасив срещу Черноморец при U15, множество пропуски лишиха "канарчетата" от победата

Е-мейл Печат ПДФ

Ботев записа равенство 2:2 при гостуването си на Черноморец в среща от 4-ия кръг на U15. Двубоят се игра на базата на "акулите" в Бургас.

През целия мач "канарчетата" имаха осезаемо превъзходство, като особено през втората част приемуществото на пловдивчани бе огромно. Множество пропуски пред вратата на бургазлии обаче костваха победата на момчетата на Румен Байрев.

Домакините имаха аванс от два гола на почивката, но това по никакъв начин не отразяваше показаното на терена. През втората част с два бързи гола на Мартин Драганов и Мартин Пенчов ботевистите стигнаха до равенството. До края на двубоя пловдивчани на няколко пъти удариха и гредите, а късметът бе на страната на бургазлии.