Новини - U17

Deja Vu: Нова спорна дузпа и нова победа за Септември над Ботев при юношите

Ботев (Пловдив) допусна минимална загуба с 0:1 от Септември (София) в отложен мач от 10-ия кръг на U17. Двубоят се игра на изкуствения терен на 57-мо училище в столицата.

продължава>

След страхотна драма с шест гола и червен картон Ботев е на полуфинал за Купата при набор 2004

След много драматичен четвъртфинален мач-реванш, Ботев се класира за полуфиналите за Купата при набор 2004. "Канарчетата" успяха да елиминират много трудно Спартак (Варна), след като пловдивчани победиха варненци с 4:2.

продължава>

Ботев U16 стигна до равенството във Варна срещу Спартак, всичко ще се решава на реванша

Ботев (Пловдив) стигна до равенство 3:3 при визитата на Спартак (Варна) в първи четвъртфинал за Купата при набор 2004. Двубоят се игра на стадион "Локомотив" във Варна.

продължава>

Три "канарчета" с повиквателна за евроквалификациите на България U17

Трима юноши от школата на Ботев (Пловдив) получиха повиквателна за лагер-сбор на юношеския национален отбор на България до 17 години. Това са защитникът Благовест Величков и халфовете Бисер Бонев и Пламен Цончев.

продължава>

Ботев отстрани Марица за Купата при набор 2004, Никола Илиев с хеттрик

Ботев (Пловдив) се наложи с 5:1 над Марица (Пловдив) в среща от 1-ия кръг за Купата при набор 2004. Двубоят се игра на стадион "Марица" под тепетата.