Новини - U17

Три "канарчета" с повиквателна за евроквалификациите на България U17

Трима юноши от школата на Ботев (Пловдив) получиха повиквателна за лагер-сбор на юношеския национален отбор на България до 17 години. Това са защитникът Благовест Величков и халфовете Бисер Бонев и Пламен Цончев.

продължава>

 

Ботев отстрани Марица за Купата при набор 2004, Никола Илиев с хеттрик

Ботев (Пловдив) се наложи с 5:1 над Марица (Пловдив) в среща от 1-ия кръг за Купата при набор 2004. Двубоят се игра на стадион "Марица" под тепетата.

продължава>

 

Ботев и Дунав не се победиха в U17

Дунав и Ботев не се победиха и завършиха наравно 1:1 в среща от 4-ия кръг на U17. Двубоят се игра на стадион "Дунав" в крайдунавския град.

продължава>

 

Бисер Бонев с два гола за България U17 в контроли на немска земя

Юношеският национален отбор на България до 17 години завърши с три победи лагера си в Германия. В състава на "трикольорите" участие взеха трима юноши на Ботев - Благовест Величков, Бисер Бонев и Пламен Цончев.

продължава>

 

Промяна в началния час на мача със Славия в U17

Срещата от 2-ия кръг на Елитната юношеска група до 17 години между Славия и Ботев ще се играе на 28.08 от 11:00ч. Двубоят ще се проведе на един от помощните терени на стадион "Славия" в столицата.

продължава>

 

Елитна юношеска група до 17 години

Елитна юношеска група до 17 години - Кръг 10
Datum Чет., 24. Окт. 2019 Beginn 11:00
Витоша (Бистрица) U17
Витоша (Бистрица) U17
Черно море U17
Черно море U17


-:-

Datum Чет., 24. Окт. 2019 Beginn 12:00
Лудогорец U17
Лудогорец U17
Славия U17
Славия U17


-:-

Datum Чет., 24. Окт. 2019 Beginn 13:00
Етър U17
Етър U17
Левски-Раковски U17
Левски-Раковски U17


-:-

Datum Чет., 24. Окт. 2019 Beginn 15:00
Национал (София) U17
Национал (София) U17
Сокол U17
Сокол U17


-:-

Datum Чет., 24. Окт. 2019 Beginn 15:00
Берое U17
Берое U17
Дунав U17
Дунав U17


-:-

Datum Чет., 24. Окт. 2019 Beginn 15:00
ЦСКА-София U17
ЦСКА-София U17
Локомотив (Пловдив) U17
Локомотив (Пловдив) U17


-:-

Елитна юношеска група до 17 години - Кръг 11
Datum Чет., 31. Окт. 2019 Beginn 12:30
Локомотив (Пловдив) U17
Локомотив (Пловдив) U17
Септември U17
Септември U17


-:-

Datum Чет., 31. Окт. 2019 Beginn 13:00
Черно море U17
Черно море U17
Берое U17
Берое U17


-:-