Новини - U19

Три "канарчета" с повиквателна за националния отбор до 18 години

Трима юноши от школата на Ботев получиха повиквателна за лагер-сбор на Националния отбор до 18 години. Това са вратарят Стелиан Ангелов, централният защитник Василен Марков и халфът Евгени Димитров.

продължава>

Ботев U19 победи третия в Югоизточната Трета лига в контрола

Юношите на Ботев до 19 години се наложиха с 2:1 над Борислав (Първомай) в контролна среща. Двубоят се игра на изкуствения терен на базата на "жълто-черните" в "Коматево".

продължава>

Ботев победи Берое в Стара Загора, но отпадна от Купата при набор 2000 (галерия)

Ботев победи с 2:1 Берое в четвъртфинален мач-реванш за Купата на БФС при набор 2000. В първия двубой "канарчетата" загубиха с 2:3 в Пловдив и заради по-малко отбелязани голове на чужд терен отпаднаха от турнира.

продължава>

Групата на Ботев за реванша с Берое, срещата ще се предава с LIVESCORE

Ботев излиза срещу Берое в четвъртфинален мач-реванш за Купата на БФС при набор 2000. Двубоят е утре (четвъртък) от 13:00ч. на ст. "Локомотив" в Стара Загора.

продължава>

Ботев загуби от Берое за Купата при набор 2000, всичко ще се решава на реванша (галерия)

Ботев допусна загуба с 2:3 от Берое в първи четвъртфинал за Купата на БФС при набор 2000. Двубоят се игра пред около 200 зрители на изкуствения терен на базата в "Коматево".