Ботев разгроми Янтра при U19

Е-мейл Печат ПДФ

Ботев (Пловдив) сложи край на негативната си серия в U19 и записа победа над Янтра (Габрово). Срещата от 25-ия кръг завърши с победа с 4:0 за "канарчетата", а мачът се игра на стадиона в Габрово.

Въпреки разгромния резултат, през първата част попадения не паднаха. В самото начало на второто полувреме ботевистите получиха дузпа, реализирана от Станислав Шопов.

Малко по-късно Иво Казаков покачи на 2:0, а Тодор Петков оформи класиката с прекрасен гол от средна дистанция. Малко преди края Евгени Димитров фиксира крайното 4:0.

СТАРТОВИЯТ СЪСТАВ НА БОТЕВ: Стелиан Ангелов, Димитър Балинов, Тодор Петков, Станислав Работов, Габриел Земярски, Димитър Аврамов, Димитър Пройчев, Благовест Данчев, Станислав Шопов, Иво Казаков, Иван Василев