Ботев разгроми Етър за едно полувреме

Е-мейл Печат ПДФ

Ботев разгроми с 5:1 Етър като гост в мач от 30-ия кръг на Елитната юношеска група до 19 години. "Канарчетата" отбелязаха и петте си попадения още през първата част, а след почивката намалиха оборотите.

Двубоят започна отлично за "жълто-черните" и още в 3-ата минута Константин Атанасов изведе възпитаниците на Тодор Зайцев напред в резултата. 10 минути по-късно Костадин Богданов удвои преднината на Ботев, а след още 5 минути името си сред голмайсторите записа и Станимир Ковачев. В 22-ата минута Тодор Неделев отбеляза дежурното си попадение, а след още 10 минути се разписа и Бисер Илиев.

През второто полувреме "канарчетата" намалиха оборотите, като тяхната основна цел беше да запазят силите за двубоя срещу Пирин, който е в четвъртък. В 80-ата минута домакините стигнаха до почетно попадение.