Ботев загуби с 3:4 от Лудогорец в дербито от 29-ия кръг на Елитната юношеска група до 19 години. Двубоят се игра на естествения терен на ст. "Балканфарма" в Разград. "Жълто-черните" изиграха силен мач и през огромна част от игровото време доминираха, но главният съдия Георги Давидов и асистентите му Милен Арабаджиев и Даниел Йорданов не позволиха на "канарчетата" да си тръгнат от Разград с трите точки.

В прикаченото видео можете да видите седемте гола, както и част от най-спорните отсъждания. Основните претенции от "жълто-черния" щаб са за очевидната засада при първия гол на "зелените" (на снимката), неотсъдена дузпа в полза на Ботев при резултат 1:1, нарушение срещу вратаря на "канарчетата" и несъществуващ двоен удар в полза на Лудогорец, в следствие на който пада и четвъртото попадение за тима на Разград. Георги Давидов и помощниците му се отчетоха и с редица други отсъждания в полза на разградчани, с които удариха сериозно рамо на домакините и ги оставиха на върха в класирането.

Видеото можете да видите в прикачения файл, както и на този линк. Още за мача четете тук.