Ботев разгроми с 6:1 Марица в мач от 10-ия кръг на Югоизточната елитна юношеска група до 15 години. Срещата се игра на изкуствения терен в "Коматево" и премина под тоталната доминация на "канарчетата".

Момчетата на Иван Гешев контролираха изцяло случващото се, но особено през първата част изпуснаха множество положения и пропуснаха да запишат още по-убедителен успех. През първите 35 минути "жълто-черните" реализираха един гол, докато след почивката вкараха пет попадения.

Георги Трифонов откри резултата в 33-ата минута, когато прокара топката между краката на вратаря. В 40-ата минута Даниел Иванов покачи на 2:0, а само 120 секунди по-късно ботевистите си вкараха комичен автогол - 2:1.

В 48-ата минута Дани Иванов вкара втория си гол в двубоя, след технична асистенция на Мартин Иванов. В 62-ата минута Венцислав Богданов от близка дистанция вкара за 4:1.

В 67-ата минута капитанът на "жълто-черните" Иво Казаков се отчете с великолепен гол от 20 метра, а секунди по-късно Дани Иванов оформи своя хеттрик, за да фиксира крайното 6:1.

ВИДЕОРЕПОРТАЖ ОТ ДВУБОЯ ВИЖТЕ В ПРИКАЧЕНИЯ КЛИП ИЛИ НА ТОЗИ ЛИНК.