Ботев разпиля Верея с 10:0 в U19, Иван Василев избухна с пет гола (ГАЛЕРИЯ)

Ботев (Пловдив) разгроми с 10:0 Верея (Стара Загора) в среща от 6-ия кръг на U19. Двубоят се игра на естествен терен №1 на "Футболен компл...

Юношите на Ботев преодоляха първия кръг за Купата при наборите 2002 и 2006

Юношите на Ботев преодоляха първия кръг в турнира за Купата на БФС при наборите 2002 и 2006. "Канарчетата" бяха гости и в двете срещи, а с...

Неузнаваем Ботев допусна изумителен обрат от Левски в U17 (галерия)

Ботев допусна драматична загуба с 3:4 от Левски в среща от 3-ия кръг на U17. Двубоят се игра на естествен терен №1 на "Футболен комплекс Б...

Андерлехт спечели международния турнир LUKOIL CUP 2019

Андерлехт триумфира в един от най-престижните юношески турнири LUKOIL CUP 2019. На финала, игран на централния терен на "Футболен комплекс...

Страхотен спектакъл и церемония на Античния театър дадоха началото на LUKOIL CUP 2019

Със страхотен спектакъл и стилна церемония бе дадено началото на международния турнир LUKOIL CUP 2019. Надпреварата ще се проведе от 4 до ...

<< < Септември 2019 > >>
П В С Ч П С Н
26 27 28 29 30 31 01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 01 02 03 04 05 06
32 entries in month Септември 2019 32 entries in month Септември 2019
Зонална група - ДЕЦА-Кръг 1
11:00 ББотев 2007 - ВВерея 2006 8:0
1 entry at 07. Септември 2019
Зонална група - ДЕЦА-Кръг 1
11:00 РРозова долина 2005 - ББотев 2006 2:0
Елитна юношеска група до 19 години-Кръг 5
17:00 slavia19Славия U19 - bpfc19Ботев U19 3:0
2 entries at 08. Септември 2019
Елитна юношеска група до 15 години-Кръг 3
10:30 ББотев U15 - ЛЛевски U15 0:1
Елитна юношеска група до 17 години-Кръг 3
12:30 bofc17Ботев U17 - 17Левски U17 3:4
Купа на БФС - набор 2002-Кръг 1
17:00 ААсеновец 2002 - ББотев 2002 1:5
Купа на БФС - набор 2006-Кръг 1
18:00 ББорислав 2006 - ББотев 2006 0:1
4 entries at 11. Септември 2019
Зонална група - ДЕЦА-Кръг 2
10:00 ББотев 2006 - ММарица Пд 2005 1:1
Елитна юношеска група до 17 години-Кръг 4
10:30 ДДунав U17 - bofc17Ботев U17 1:1
Елитна юношеска група до 15 години-Кръг 4
11:00 ЧЧерноморец U15 - ББотев U15 2:2
3 entries at 14. Септември 2019
Деца "Център" - набор 2007-Кръг 2
10:30 ББотев 2008 - ЛЛоко Пд 2007 0:5
Зонална група - ДЕЦА-Кръг 2
11:00 ССините камъни 2005/2006 - ББотев 2007 3:0
Елитна юношеска група до 19 години-Кръг 6
17:00 bpfc19Ботев U19 - ВВерея U19 10:0
3 entries at 15. Септември 2019
Купа на БФС - набор 2004-Кръг 1
13:00 ММарица Пд 2004 - ББотев 2004 -:-
1 entry today 16. Септември 2019
Елитна юношеска група до 15 години-Кръг 5
10:00 ББотев U15 - ЧЧерно море U15 -:-
Зонална група - ДЕЦА-Кръг 3
10:30 ФФК "Ботев-2002" 2005/2006 - ББотев 2007 -:-
Елитна юношеска група до 17 години-Кръг 5
12:00 bofc17Ботев U17 - 17Черно море U17 -:-
Купа на БФС - набор 2002-Кръг 2
17:00 ББотев 2002 - ЛЛоко Пд 2002 -:-
4 entries at 18. Септември 2019
Зонална група - ДЕЦА-Кръг 4
10:00 ББотев 2006 - ЛЛидер Пд 2005/2006 -:-
Зонална група - ДЕЦА-Кръг 4
13:00 ББотев 2007 - ЧЧерноморец 2006 -:-
Елитна юношеска група до 19 години-Кръг 7
17:00 lev19Левски U19 - bpfc19Ботев U19 -:-
3 entries at 21. Септември 2019
Деца "Център" - набор 2007-Кръг 3
10:30 ХХебър-2 2008 - ББотев 2008 -:-
Елитна юношеска група до 15 години-Кръг 6
15:00 ББерое U15 - ББотев U15 -:-
Елитна юношеска група до 17 години-Кръг 6
17:00 17Берое U17 - bofc17Ботев U17 -:-
3 entries at 22. Септември 2019
Зонална група - ДЕЦА-Кръг 5
13:00 ССливен 2005/2006 - ББотев 2007 -:-
Зонална група - ДЕЦА-Кръг 5
17:00 ООлимпия 2005/2006 - ББотев 2006 -:-
2 entries at 25. Септември 2019
Елитна юношеска група до 17 години-Кръг 7
10:30 bofc17Ботев U17 - ССпартак (Варна) U17 -:-
1 entry at 27. Септември 2019
Зонална група - ДЕЦА-Кръг 6
10:00 ББотев 2007 - ССпартак Пд 2005 -:-
Зонална група - ДЕЦА-Кръг 6
10:30 ФФК "Ботев-2002" 2005/2006 - ББотев 2006 -:-
Елитна юношеска група до 19 години-Кръг 8
17:00 ch19Черно море U19 - bpfc19Ботев U19 -:-
3 entries at 28. Септември 2019
Елитна юношеска група до 15 години-Кръг 7
10:00 ББотев U15 - ДДобруджа U15 -:-
Деца "Център" - набор 2007-Кръг 4
10:30 ВВекта 2007 - ББотев 2008 -:-
2 entries at 29. Септември 2019

Ботев навакса два гола пасив срещу Черноморец при U15, множество пропуски лишиха "канарчетата" от победата

Ботев записа равенство 2:2 при гостуването си на Черноморец в среща от 4-ия кръг на U15. Двубоят се игра на базата на "акулите" в Бургас.

продължава>
 

Ботев и Дунав не се победиха в U17

Дунав и Ботев не се победиха и завършиха наравно 1:1 в среща от 4-ия кръг на U17. Двубоят се игра на стадион "Дунав" в крайдунавския град.

продължава>
 

Късен гол коства на Ботев загуба от Левски в U15 (галерия)

Ботев допусна минимална загуба с 0:1 от Левски в среща от 3-ия кръг на U15. Двубоят се игра на естествен терен №1 на „Футболен комплекс Ботев 1912“.

продължава>
 

Юношите на Ботев стартират участието си за Купата на БФС

Тази седмица започват мачовете в турнира за Купата на БФС. Юношите на Ботев стартират с три гостувания, а през този сезон надпреварата е за наборите 2002, 2004 и 2006.

продължава>
 

Резултати и програма

ПОСЛЕДНИ РЕЗУЛТАТИ
Елитна юношеска група до 19 години
Datum Нед., 15. Септ. 2019 Beginn 17:00
Ботев U19
Ботев U19
Верея U19
Верея U19


10:0

Зонална група - ДЕЦА
Datum Нед., 15. Септ. 2019 Beginn 11:00
Сините камъни 2005/2006
Сините камъни 2005/2006
Ботев 2007
Ботев 2007


3:0

Деца "Център" - набор 2007
Datum Нед., 15. Септ. 2019 Beginn 10:30
Ботев 2008
Ботев 2008
Локо Пд 2007
Локо Пд 2007


0:5

Елитна юношеска група до 15 години
Datum Съб., 14. Септ. 2019 Beginn 11:00
Черноморец U15
Черноморец U15
Ботев U15
Ботев U15


2:2

Елитна юношеска група до 17 години
Datum Съб., 14. Септ. 2019 Beginn 10:30
Дунав U17
Дунав U17
Ботев U17
Ботев U17


1:1

Зонална група - ДЕЦА
Datum Съб., 14. Септ. 2019 Beginn 10:00
Ботев 2006
Ботев 2006
Марица Пд 2005
Марица Пд 2005


1:1

Да почерпят:

Атанас Стоименов
навършва 17 години
след 9 дни - 25. септември 2019
(* 25.09.2002)
Мартин Христов
навършва 16 години
след 16 дни - 02. октомври 2019
(* 02.10.2003)