Драма с десет гола в U17 и лесен успех в U15 за Ботев срещу Национал

Юношите на Ботев (Пловдив) постигнаха две победи над Национал (София) в срещи от U17 и U15. Двубоите се играха на изкуствения терен на НСА...

Ботев отстрани Локо с 8:3 за Купата при набор 2004, Никола Илиев с 4 гола

Ботев (Пловдив) се класира по категоричен начин за четвъртфиналите за Купата при набор 2004. В осминафинален мач-реванш "канарчетата" разг...

Ботев взе трите точки при гостуването на Локо (Пловдив) в U19

Ботев (Пловдив) се наложи с 3:1 над Локомотив (Пловдив) в среща от 12-ия кръг на U19. Двубоят се игра на много тежкия изкуствен терен в пл...

Ботев удари Локо на "Лаута" и взе отличен аванс преди реванша за Купата при набор 2004

Ботев (Пловдив) се наложи с 3:1 над Локомотив (Пловдив) в първи осминафинален мач от турнира за Купата при набор 2004. Двубоят се игра на ...

Ботев излъга Септември в U15, Мартин Драганов с два гола

Ботев (Пловдив) постигна трудна победа с 2:1 над Септември (София) в среща от 10-ия кръг на U15. Двубоят се игра на централния терен на ба...

<< < Ноември 2019 > >>
П В С Ч П С Н
28 29 30 31 01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 01
22 entries in month Ноември 2019 22 entries in month Ноември 2019
Зонална група - ДЕЦА-Кръг 11
11:00 ООлимпия 2005/2006 - ББотев 2007 3:2
1 entry at 03. Ноември 2019
Деца "Център" - набор 2007-Кръг 9
10:30 ББотев 2008 - ХХебър-1 2007 3:2
1 entry at 05. Ноември 2019
Купа на БФС - набор 2006-1/8 финал
11:00 ББотев 2006 - ЧЧерно море 2006 -:-
Купа на БФС - набор 2004-1/8 финал
14:00 ББотев 2004 - ЛЛоко Пд 2004 5:2
2 entries at 06. Ноември 2019
Зонална група - ДЕЦА-Кръг 12
10:00 ББотев 2007 - ББотев 2006 0:1
1 entry at 09. Ноември 2019
Деца "Център" - набор 2007-Кръг 10
10:30 ББрестник 2007 - ББотев 2008 0:7
Елитна юношеска група до 15 години-Кръг 12
12:00 ННационал (София) U15 - ББотев U15 0:3
Елитна юношеска група до 17 години-Кръг 12
14:00 ННационал (София) U17 - bofc17Ботев U17 4:6
3 entries at 10. Ноември 2019
Зонална група - ДЕЦА-Кръг 13
11:00 ННефтохимик 2006 - ББотев 2007 -:-
Зонална група - ДЕЦА-Кръг 13
13:00 ББотев 2006 - ЧЧерноморец 2006 -:-
2 entries at 16. Ноември 2019
Деца "Център" - набор 2007-Кръг 11
12:00 ББотев 2008 - РРодопа 2007 -:-
Елитна юношеска група до 15 години-Кръг 13
12:00 ББотев U15 - ВВитоша13 (София) U15 -:-
Елитна юношеска група до 17 години-Кръг 13
14:30 bofc17Ботев U17 - ССокол U17 -:-
3 entries at 17. Ноември 2019
Зонална група - ДЕЦА-Кръг 14
10:00 ББотев 2007 - ЛЛоко Пд 2006 -:-
Зонална група - ДЕЦА-Кръг 14
12:00 ССливен 2005/2006 - ББотев 2006 -:-
Елитна юношеска група до 17 години-Кръг 14
14:30 ЛЛевски-Раковски U17 - bofc17Ботев U17 -:-
Елитна юношеска група до 15 години-Кръг 14
14:30 ССпартак (Плевен) U15 - ББотев U15 -:-
Елитна юношеска група до 19 години-Кръг 13
14:30 bpfc19Ботев U19 - 19Берое U19 -:-
5 entries at 23. Ноември 2019
Деца "Център" - набор 2007-Кръг 12
10:30 ССпартак Пд 2007 - ББотев 2008 -:-
1 entry at 24. Ноември 2019
Зонална група - ДЕЦА-Кръг 15
10:30 ББотев 2006 - ССпартак Пд 2005 -:-
Зонална група - ДЕЦА-Кръг 15
11:00 ББерое 2006 - ББотев 2007 -:-
Елитна юношеска група до 19 години-Кръг 14
14:00 ССептември U19 - bpfc19Ботев U19 -:-
3 entries at 30. Ноември 2019

Ботев 2008 с разгромна победа над Брестник

Юношите на Ботев от набор 2008 разгромиха със 7:0 Брестник 2007 в среща от първенството на Деца "Център". Двубоят се игра на Спортен комплекс "Спартак".

продължава>
 

Жребият за четвъртфиналите за Купата ще се тегли на 13.11

Жребият за четвъртфиналите за Купата при юношите ще бъде изтеглен на 13-ти ноември. Церемонията е с начален час 13:30 и ще се проведе в сградата на БФС в столицата.

продължава>
 

Страхотен вратар класира Ботев на четвъртфинал за Купата при набор 2006

Ботев (Пловдив) се класира за четвъртфиналите за Купата при набор 2006. В осминафинален мач-реванш "канарчетата" завършиха наравно 1:1 с Черно море и с общ резултат 3:1 продължават напред.

продължава>
 

Децата на Ботев от набор 2010 завършиха втори на турнир в Кранево

Юношите на Ботев (Пловдив) завършиха на второ място на детския футболен турнир AQUALIFE AUTUMN CUP 2019. Надпреварата бе за родени през 2010 година и се проведе в Кранево.

продължава>
 

Стоян Ангелов получи УЕФА "А" лиценз

Треньорът на набор 2007 в школата на Ботев (Пловдив) - Стоян Ангелов получи УЕФА "А" лиценз. Това стана ясно след резултатите от проведените изпити от Българската треньорска школа по футбол.

продължава>
 

Резултати и програма

ПРЕДСТОЯЩИ СРЕЩИ
Зонална група - ДЕЦА
Datum Съб., 16. Ное. 2019 Beginn 11:00
Нефтохимик 2006
Нефтохимик 2006
Ботев 2007
Ботев 2007


-:-

Datum Съб., 16. Ное. 2019 Beginn 13:00
Ботев 2006
Ботев 2006
Черноморец 2006
Черноморец 2006


-:-

Деца "Център" - набор 2007
Datum Нед., 17. Ное. 2019 Beginn 12:00
Ботев 2008
Ботев 2008
Родопа 2007
Родопа 2007


-:-

Елитна юношеска група до 15 години
Datum Нед., 17. Ное. 2019 Beginn 12:00
Ботев U15
Ботев U15
Витоша13 (София) U15
Витоша13 (София) U15


-:-

Елитна юношеска група до 17 години
Datum Нед., 17. Ное. 2019 Beginn 14:30
Ботев U17
Ботев U17
Сокол U17
Сокол U17


-:-

Зонална група - ДЕЦА
Datum Съб., 23. Ное. 2019 Beginn 10:00
Ботев 2007
Ботев 2007
Локо Пд 2006
Локо Пд 2006


-:-

Да почерпят:

Севи Идриз
навършва 12 години
след 4 дни - 16. ноември 2019
(* 16.11.2007)
Даниел Гичев
навършва 15 години
след 9 дни - 21. ноември 2019
(* 21.11.2004)