Ботев взе добър аванс в първия осминафинал срещу Сокол за Купата при набор 2002 (ГАЛЕРИЯ)

Ботев (Пловдив) се наложи с 2:0 при гостуването си на Сокол (Марково) в първи осминафинал за Купата при набор 2002. Двубоят се игра на ста...

Ботев победи ЦСКА-София при U17, вратар бележи за "канарчетата" (ГАЛЕРИЯ)

Ботев (Пловдив) се наложи с 4:2 над ЦСКА-София в среща от 9-ия кръг на U17. Двубоят се игра на изкуствения терен на "Футболен комплекс Бот...

Хеттрик на Никола Илиев, късна драма и три точки за Ботев U17 при визитата на Лудогорец

Ботев (Пловдив) постигна страхотна победа с 3:2 над Лудогорец в среща от 8-ия кръг на U17. Двубоят се игра на един от изкуствените терени ...

Ботев U19 разби Янтра в голов спектакъл на Иво Казаков и Иван Василев (ГАЛЕРИЯ)

Ботев (Пловдив) разгроми с 9:0 Янтра (Габрово) в среща от 9-ия кръг на U19. Двубоят се игра на естествен терен №1 на "Футболен комплекс Бо...

Ботев U19 удари Черно море във Варна в мач с осем гола

Ботев (Пловдив) постигна забележителна победа с 5:3 при визитата си на Черно море в среща от 8-ия кръг на U19. Двубоят се игра на стадион ...

<< < Октомври 2019 > >>
П В С Ч П С Н
30 01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 01 02 03
28 entries in month Октомври 2019 28 entries in month Октомври 2019
Купа на БФС - набор 2006-Кръг 4
16:00 ББотев 2006 - РРодопа 2006 5:0
1 entry at 02. Октомври 2019
Елитна юношеска група до 19 години-Кръг 9
15:30 bpfc19Ботев U19 - ЯЯнтра U19 9:0
1 entry at 03. Октомври 2019
Елитна юношеска група до 15 години-Кръг 8
10:30 ЛЛудогорец U15 - ББотев U15 0:1
Елитна юношеска група до 17 години-Кръг 8
12:30 ЛЛудогорец U17 - bofc17Ботев U17 2:3
2 entries at 05. Октомври 2019
Зонална група - ДЕЦА-Кръг 7
11:00 РРозова долина 2005 - ББотев 2007 1:0
Деца "Център" - набор 2007-Кръг 5
11:00 ББотев 2008 - ББерое 2007 2:4
Зонална група - ДЕЦА-Кръг 7
13:00 ББотев 2006 - ННефтохимик 2006 2:0
3 entries at 06. Октомври 2019
Елитна юношеска група до 15 години-Кръг 9
11:00 ББотев U15 - ЦЦСКА-София U15 2:2
Купа на БФС - набор 2006-Кръг 5
16:00 ННефтохимик 2006 - ББотев 2006 0:8
Елитна юношеска група до 17 години-Кръг 9
17:00 bofc17Ботев U17 - 17ЦСКА-София U17 4:2
3 entries at 09. Октомври 2019
Зонална група - ДЕЦА-Кръг 8
10:00 ББотев 2007 - ММарица Пд 2005 1:2
Зонална група - ДЕЦА-Кръг 8
12:00 ЛЛоко Пд 2006 - ББотев 2006 1:1
2 entries at 12. Октомври 2019
Деца "Център" - набор 2007-Кръг 6
10:30 ММарица Пд 2007 - ББотев 2008 1:1
1 entry at 13. Октомври 2019
Купа на БФС - набор 2002-1/8 финал
15:00 ССокол 2002 - ББотев 2002 0:2
1 entry at 15. Октомври 2019
Зонална група - ДЕЦА-Кръг 9
09:00 ФФА Пловдив 2005 - ББотев 2007 -:-
Зонална група - ДЕЦА-Кръг 9
11:00 ББотев 2006 - ББерое 2006 -:-
2 entries at 19. Октомври 2019
Деца "Център" - набор 2007-Кръг 7
11:00 ББотев 2008 - ААрда 2007 -:-
1 entry at 20. Октомври 2019
Купа на БФС - набор 2002-1/8 финал
15:00 ББотев 2002 - ССокол 2002 -:-
1 entry at 21. Октомври 2019
Елитна юношеска група до 15 години-Кръг 10
13:00 ССептември U15 - ББотев U15 -:-
Елитна юношеска група до 19 години-Кръг 11
15:00 bpfc19Ботев U19 - ЦЦарско село U19 -:-
2 entries at 24. Октомври 2019
Зонална група - ДЕЦА-Кръг 10
10:00 ББотев 2007 - ЛЛидер Пд 2005/2006 -:-
Зонална група - ДЕЦА-Кръг 10
11:00 ВВерея 2006 - ББотев 2006 -:-
2 entries at 26. Октомври 2019
Деца "Център" - набор 2007-Кръг 8
10:30 ММеталик 2007 - ББотев 2008 -:-
1 entry at 27. Октомври 2019
Купа на БФС - набор 2004-1/8 финал
11:00 ЛЛоко Пд 2004 - ББотев 2004 -:-
Купа на БФС - набор 2006-1/8 финал
11:00 ЧЧерно море 2006 - ББотев 2006 -:-
2 entries at 29. Октомври 2019
Елитна юношеска група до 15 години-Кръг 11
12:00 ББотев U15 - ЕЕтър U15 -:-
Елитна юношеска група до 17 години-Кръг 11
14:00 bofc17Ботев U17 - ЕЕтър U17 -:-
Елитна юношеска група до 19 години-Кръг 12
14:30 ЛЛокомотив (Пловдив) U19 - bpfc19Ботев U19 -:-
3 entries at 31. Октомври 2019

Три "канарчета" с повиквателна за евроквалификациите на България U17

Трима юноши от школата на Ботев (Пловдив) получиха повиквателна за лагер-сбор на юношеския национален отбор на България до 17 години. Това са защитникът Благовест Величков и халфовете Бисер Бонев и Пламен Цончев.

продължава>
 

Ботев срещу Сокол, Локо Пд и Черно море в осминафиналите за Купата

Ботев ще срещне Сокол, Локо Пд и Черно море в осминафиналите за Купата при юношите. Това отреди тегленият жребий в сградата на БФС в столицата.

продължава>
 

Ботев разгроми Нефтохимик и е на осминафинал за Купата при набор 2006

Ботев (Пловдив) разгроми с 8:0 Нефтохимик в бараж от турнира за Купата при набор 2006. Двубоят се игра на неутрален терен в град Твърдица.

продължава>
 

Ботев и ЦСКА-София с драматично равенство при U15 (галерия)

Ботев (Пловдив) и ЦСКА-София завършиха наравно 2:2 в среща от 9-ия кръг на U15. Двубоят се игра на изкуствения терен на "Футболен комплекс Ботев 1912".

продължава>
 

Победа и две загуби за "канарчетата" в зона "Пловдив"

Юношите на Ботев изиграха три мача в първенствата в Зона "Пловдив".  В тях "канарчетата" записаха една победа и две загуби.

продължава>
 

Резултати и програма

ПРЕДСТОЯЩИ СРЕЩИ
Зонална група - ДЕЦА
Datum Съб., 19. Окт. 2019 Beginn 09:00
ФА Пловдив 2005
ФА Пловдив 2005
Ботев 2007
Ботев 2007


-:-

Datum Съб., 19. Окт. 2019 Beginn 11:00
Ботев 2006
Ботев 2006
Берое 2006
Берое 2006


-:-

Деца "Център" - набор 2007
Datum Нед., 20. Окт. 2019 Beginn 11:00
Ботев 2008
Ботев 2008
Арда 2007
Арда 2007


-:-

Купа на БФС - набор 2002
Datum Пон., 21. Окт. 2019 Beginn 15:00
Ботев 2002
Ботев 2002
Сокол 2002
Сокол 2002


-:-

Елитна юношеска група до 15 години
Datum Чет., 24. Окт. 2019 Beginn 13:00
Септември U15
Септември U15
Ботев U15
Ботев U15


-:-

Елитна юношеска група до 19 години
Datum Чет., 24. Окт. 2019 Beginn 15:00
Ботев U19
Ботев U19
Царско село U19
Царско село U19


-:-

Да почерпят:

Христо Груев
навършва 14 години
след 16 дни - 02. ноември 2019
(* 02.11.2005)
Севи Идриз
навършва 12 години
след 30 дни - 16. ноември 2019
(* 16.11.2007)