Ботев със зрелищна победа срещу Локо при U17, "канарчетата" със загуба от "смърфовете" при U15

Ботев се наложи с 4:0 над градския съперник Локомотив в среща от 23-тия кръг от първенството при U17. Двубоят се игра на изкуствения терен на стадион "Локомотив".

Момчетата на Петър Пенчев вкараха два гола през първата част, като К. Павлов откри резултата след контра атака, а М. Георгиев удвои преднината в полза на "жълто- черните" след изпълнение на ъглов удар. Отново К. Павлов и Н. Пенев добавиха по едно попадение след почивката и оформиха крайният резултат.

При U15 "канарчетата" допуснаха обрат, след инфарктен мач съпътстван с 3 червени картона. Ботев поведе в резултата след гол на Е. Даутов, но не успя да запази аванса си и допусна два гола, с които "смърфовете" взеха победата с 2:1.