Изиграни минути
      ГОЛ
        Допуснати голове

Снимки от мача

Ботев и Чавдар завършиха 1:1 в мач от 7-ия кръг на Елитната юношеска група до 19 години. Двубоят в Етрополе бе изключително равностоен, като и двата отбора можеха да си тръгнат с 3-те точки.

Срещата започна с домакински натиск, като "червените" изтърваха няколко положения пред вратата на Юсеин Ахмедов. Въпреки това, в 23-ата минута Костадин Богданов изведе Християн Казаков сам срещу стража на Етрополе и халфът на Ботев откри резултата. До края на първата част и двата отбора изтърваха няколко добри положения.

Второто полувреме започна равностойно, но в 67-ата минута след центриране от корнер Любомир Цуцов си отбеляза автогол. В следващите минути двата тима си размениха опасни атаки, като "канарите" на няколко пъти оставаха сами срещу вратаря на Чавдар, но така и не успяха да отбележат второ попадение във вратата на "червените".

"Доволен съм от старанието на момчетата. Имаме още какво да работим в защита и нападение, но ще се опитаме да оправим грешките в тренировките.", заяви Иван Кочев след края на мача.