Изиграни минути
      Допуснати голове
        ГОЛ

Снимки от мача

Ботев и Черноморец завършиха 1:1 в мач от 9-ия кръг на Елитната юношеска група до 19 години. Двубоят се игра на базата за "акулите" в Бургас.

Първата част премина изцяло под диктовката на "канарите", които направиха куп пропуски пред противниковата врата. Все пак резултатът бе открит в 28-ата минута от Илиан Христов.

След почивката пловдивчани приеха играта в своята половина и позволиха на домакините да овладеят инициативата. В 65-ата минута резултатът бе изравнен, след като Петър Патев се възползва от колективна грешка на вратарят на "канарчетата" Юсеин Ахмедов и защитата. До края на срещата и двата отбора имаха малко възможности да стигнат до успеха.

"Доволен съм донякъде от играта на момчетата. Пропиляхме изключително много положения и то с лека ръка. Вместо да водим с пет гола през първата част, вкарахме едва едно попадение. През второто полувреме се прибрахме в нашата половина, което не знам на какво се дължеше.", заяви треньорът на Ботев Иван Кочев.