Изиграни минути
      ГОЛ
        Допуснати голове

Снимки от мача

Ботев загуби с 1:4 домакинството си на Литекс в мач от 10-ия кръг на Елитната юношеска група до 19 години. Това е 2-ро поражение за "канарчетата" от началото на сезона.

Възпитаниците на Иван Кочев показаха две лица в полувремената и това им коства загубата. Първото полувреме завърши с гол аванс за Ботев, след като точен бе Илиан Христов. В началото на втората част гостите от Ловеч изравниха от дузпа, след което взеха инициативата в свои ръце и отбелязаха 3 безответни попадения.

"Играхме добре през първата част, но не съм доволен от показаното от 55-ата минута до края на срещата. Получихме много елементарни голове, дузпата стана след грешка в нашата отбрана. Имаме още много работа", заяви Иван Кочев след края на двубоя.