Събития

Изиграни минути
      ГОЛ

Снимки от мача

Ботев разгроми с 4:0 Видима-Раковски в мач от 14-ия кръг на Елитната юношеска група до 19 години. Футболистите на Ботев посветиха победата на треньора си Иван Кочев, който днес празнува своя рожден ден.

Двубоят в село Катуница премина изцяло под диктовката на "канарчетата". В първите минути възпитаниците на Иван Кочев имаха няколко добри възможности да се разпишат, но това се случи едва в 38-ата минута, когато точен бе Илиан Христов. 6 минути по-късно Методи Цветков покачи на 2:0, като при този резултат завърши първата част.

След почивката натискът на "жълто-черните" се увеличи, а Костадин Богданов се отчете с уникални пропуски пред вратата на гостите от Севлиево. Все пак в 65-ата минута Илиан Христов направи 3:0, а в самия край на срещата Костадин Богданов успя да се разпише и оформи крайния резултат.

"Доволен съм от старанието на момчетата, показахме агресивна игра. Направихме много пропуски пред противниковата врата, като това се дължеше предимно на прибързване на завършващия удар.", заяви Иван Кочев след мача.