Събития

Допуснати голове
      Изиграни минути

Снимки от мача

Ботев загуби от ЦСКА с 0:1 в мач от последния 17-ти кръг на есенния полусезон на Елитната юношеска група до 19 години. "Канарчетата" завършиха есента с 25 точки, като записаха 7 победи, 4 равенства и 5 загуби.

През първото полувреме играта бе двуостра. По-активни на терена "жълто-черните", които изтърваха куп положения пред Ивайло Крушарски. Възпитаниците на Иван Кочев бяха наказани за пропилените положения и получиха гол секунди преди почивката.

През втората част темпото на игра спадна, като нямаше сериозни положения и пред двамата вратари. В самия край на двубоя пловдивчани можеха да стигнат до точката, след като пред вратата на "червените" се получи сериозно меле, но в крайна сметка защитата на домакините се справи със ситуацията.