Събития

ГОЛ
      Изиграни минути

Снимки от мача

Ботев разгроми с 5:0 като гост Спортист (Своге) в мач от 19-ия кръг на Елитната юношеска група до 19 години. Двубоят се игра на изкуствения терен в Мездра.

Срещата премина при пълно превъзходство на "канарчетата", но въпреки това първият гол падна в края на първата част, като негов автор бе Константин Атанасов. 2 минути след началото на второто полувреме Константин Атанасов отбеляза второто си попадение в срещата, а в 60-ата минута оформи и своя хеттрик.

Останалите два гола в срещата отбелязаха Димитър Димитров в 75-ата минута и Лъчезар Ангелов в 82-ата минута.

Двубоят в Мездра пропуснаха Петър Караджов, Любомир Парис, Любомир Цуцов и Николай Пачев.

"Доволен съм донякъде от показаното на терена. Показахме някои хубави неща, но имаме още много работа. Освен отбелязаните голове пропуснахме и още много положения.", заяви треньорът на "канарчетата" Иван Кочев.