Събития

Изиграни минути
      ГОЛ

Снимки от мача

Ботев Пловдив победи с 1:0 Ботев Враца като гост в мач от 21-ия кръг на Елитната юношеска група до 19 години. Двубоят се игра на помощния терен на стадион "Христо Ботев" във Враца.

През първата част не паднаха голове, като "канарчетата" имаха лек превес. Най-чистите положения се откриха пред Методи Цветков, който остана на два пъти сам срещу вратаря, но при първия опит удари греда, а при втория прати топката покрай вратата.

След почивката "жълто-черните" продължиха да са по-активни и удариха нови две греди след удари на Християн Казаков и Лазар Марин. Крепостта на врачани падна в 78-ата минута, когато Християн Казаков изпълни перфектно пряк свободен удар.

"Доволен съм от това, че момчетата показаха желание за игра, но имахме много технически брак в играта, който трябва да изчистим.", заяви след срещата треньорът на пловдивчани Иван Кочев.