Събития

Изиграни минути
      ГОЛ

Снимки от мача

Ботев разгроми с 4:0 Локо София в мач от Елитната юношеска група до 19 години. Двубоят се игра в село Маноле, като "канарчетата" продължават с перфектната си серия през втория полусезон.

"Жълто-черните" имаха тотален превез през всичките 90 минути, но успяха да се разпишат едва в 55-ата минута.

През първата част Лазар Марин удари греда, а възпитаниците на Иван Кочев изпуснаха още няколко добри възможности за гол. От своя страна, "червено-черните" нямаха никакви положения, като единствената по-сериозна опасност дойде след ъглов удар, но и тя не бе използвана.

След почивката доминацията на пловдивчани продължи и в 55-ата минута Николай Андреев с удар от границата на наказателното поле успя да открие резултата. 10 минути по-късно след добро изпълнение на корнер, Радо Терзиев центрира към точката на дузпата, където Димитър Мичков овладя добре и пусна към Лазар Марин, който шутира и разстреля вратаря за 2:0.

В 78-ата минута след атака отдясно и центриране, топката се удари в ръката на футболист на Локо София, за което главният съдия отсъди дузпа и тя бе реализирана от Християн Казаков. В 80-ата минута Християн Казаков с хубав удар от 12-13 метра прати топката в горния ъгъл на вратата, като по този начин оформи крайния резултат - 4:0.