Смени

Събития

Изиграни минути

Снимки от мача

Берое и Ботев завършиха 0:0 в среща от първия кръг на Елитната юношеска група до 17 години. "Жълто-черните" повече могат да съжаляват за изпуснатите 3 точки, след като владееха инициативата в по-голямата част от мача.

През първото полувреме играта бе равностойна, като изобилстваха здравите влизания. В 28-ата минута "пловдивчани" удариха греда, след добре изпълнен пряк свободен удар.

След почивката възпитаниците на Георги Андонов излезнаха пределно амбицирани и натикаха Берое в собствената им половина. "Канарчетата" направиха няколко сериозни пропуска, като някои от тях бяха от близка дистанция. В 78-ата минута "жълто-черните" получиха право да изпълнят дузпа, която обаче бе пропусната от Емил Генов.