Изиграни минути
      ГОЛ
        Допуснати голове

Снимки от мача

Ботев загуби с 1:5 при гостуването си на Левски в мач от 7-ия кръг на Елитната юношеска група до 17 години. Това е трето поредно поражение за възпитаниците на Георги Андонов.

"Сините" започнаха отлично двубоя и още в началото на срещата откриха резултата. След това попадение "жълто-черните" се опитаха да поизравнят играта, но в 33-ата минута домикините стигнаха до второ попадение.

В началото на втората част пловдивчани върнаха един гол, след като Васил Тодоров центрира към Боримир Карамфилов, който от движение прати топката в мрежата на Левски. Този гол не стресна футболистите на Шаламанов и в следващите 10 минути те отбелязаха две безответни попадения във вратата на Станислав Попов, с което сложиха точка на интригата. В последните минути на мача левскарите стигнаха и до пети гол.