Събития

Допуснати голове
      Изиграни минути

Снимки от мача

Ботев загуби с 0:5 от Литекс като гост и продължи серията си от 6 мача без победа в Елитната юношеска група до 17 години. "Жълто-черните" бяха премазани от своя съперник през втората част.

Първото полувреме завърши при резултат 1:0 за Литекс, като единственото попадение реализира Кирил Десподов в 39-ата минута, след като се възползва от груба грешка в защитата на "канарчетата". След почивката само в рамките на 15 минути "ловчанлии" отбелязаха 3 безответни гола във вратата на Петър Начев, като тяхни автори бяха Яким Стойчев, Георги Минчев и Александър Куснеделчев. Последното попадение в срещата отбеляза Никола Колев малко преди последния съдийски сигнал.

След двубоя старши треньорът на Ботев Георги Андонов бе разочарован от играта на своите възпитаници.