Събития

Изиграни минути
      Допуснати голове

Снимки от мача

Ботев падна с 0:2 от Черно море в мач от 18-ия кръг на Елитната юношеска група до 17 години. Двубоят се игра на стадиона в Маноле.

Срещата започна равностойно, но в 20-ата минута "моряците" поведоха. В 28-ата минута след удар на Валентин Томов топката срещна гредата.

Малко след началото на втората част гостите стигнаха и до втори гол, след като футболист в "зелено" направи пробив от центъра на терена и с хубав диагонален удар разстреля Петър Начев. В 60-ата минута Христо Янчев стреля от пенала, вратарят изби и топката попадна в Иван Андреев, който бе оставен непокрит на празна врата, но се засуети и топката му бе отнета.

"Не съм доволен. Като цяло второто полувреме играхме по-добре, но отново допуснахме леки голове след груби грешки на нашата защита. Нямаше го хъса и желанието от мача с Локо Пловдив. Поставили сме цел да играят правилен футбол, може да се загуби някой мач.", заяви след срещата треньорът на "канарите" Георги Андонов.