Събития

Допуснати голове
      Изиграни минути

Снимки от мача

Ботев загуби с 0:1 при гостуването си в Етрополе на Чавдар в мач от 21-ия кръг на Елитната юношеска група до 17 години. През есента "червено-белите" спечелиха с 2:0 срещата в Пловдив.

Още във втората минута след центриране от корнер падна единственото попадение в двубоя. В средата на първата част Иван Андреев направи уникален пропуск на 2 метра от голлинията.

Освен това положение "жълто-черните" имаха 2-3 точни удара от далечна дистанция, които бяха спасени от стража на домакините.

След почивката играта бе равностойна, като се водеше предимно в центъра на терена. Най-чистите възможности за гол се откриха пред Костадин Ролев. Първо след центриране от фаул Ролев стреля, но вратарят на Чавдар спаси.

Малко по-късно полузащитникът бе изпуснат от защитата и остана сам срещу вратаря, но не успя да го преодолее.