Събития

ГОЛ
      Изиграни минути

Снимки от мача

Ботев разгроми с 4:0 Борислав в мач от първия кръг на първенството при Деца "Б" 1998 година. "Канарчетата" изтърваха множество положения пред вратата на гостите и можеха да направят победата си далеч по-изразителна.

Двубоят започна с натиск на "жълто-черните", но резултатът бе открит едва в 25-ата минута, когато Любослав Лучев центрира в наказателното поле на първомайци, вратарят не се намеси добре и вкара топката във вратата си. До почивката нови голове не паднаха.

В началото на второто полувреме възпитаниците на Румен Байрев нанесоха своя удар, след като отбелязаха 2 гола за 5 минути, като тяхни автори бяха Любослав Лучев и Димитър Карастанев. Последното попадение в срещата вкара Атанас Тодоров малко преди последния съдийски сигнал.

"Доволен съм от играта на момчетата. Тотално надиграхме съперника, като изтървахме доста положения. Виждам напредък в играта на възпитаниците си, но имаме още доста работа", заяви Румен Байрев след края на мача.