Репортаж от мача: Лято 2011 - Събота, 30 Юли 2011 - 10:00 h

Стадион: Катуница

Събития

ГОЛ

Снимки от мача

Ботев до 19 години победи с 3:1 Берое до 19 години в контрола, която се игра на официалния терен в Катуница. "Жълто-черните" бяха абсолютни господари на терена и заслужено спечелиха мача.

Двубоят започна отлично за възпитаниците на Иван Кочев и още в 3-ата минута резултатът бе открит от Методи Цветков, който бе най-съобразителен в наказателното поле на "заралии". 15 минути по-късно топката влезе за втори път в мрежата на гостите, но голът бе отменен, заради фаул в атака. До края на полувремето "канарчетата" продължиха да натискат, но не успяха да реализират нов гол.

В самото начало на втората част възпитаниците на Иван Кочев удвоиха преднината си, след като Илиан Христов бе изведен на добра позиция в наказателното поле на Берое и с хубав диагонаелен удар простреля вратаря. В 65-ата минута резултатът стана класически, а голмайстор бе Бисер Илиев. 10 минути преди края на мача "заралии" отбелязаха почетно попадение.