Репортаж от мача: Лято 2011 - Събота, 27 Август 2011 - 10:30 h

Час: 10:30 h
Краен час: 12:00
Стадион: Помощно игрище на ст. Локомотив

Снимки от мача

Ботев 96 премаза Локо Пд 96 с 8:1 в контролна среща, която се игра на помощното игрище на стадион "Локомотив". Възпитаниците на Стефан Стоянов бяха абсолютни господари на терена и не оставиха шанс на съперника си.

Срещата започна с натиск на "канарчетата" и резултатът бе открит от Емил Камберов. Малко по-късно "жълто-черните" удвоиха преднината си, като точен бе Серкан Кадир. До почивката резултатът стана класически, след гол на Мартин Атанасов.

През втората част ботевистите продължиха да диктуват събитията на терена и отбелязаха още три попадения, като тяхни автори бяха Серкан Кадир, Илия Георгиев и Браян Марков. Третото полувреме започна с гол за Локомотив, но "канарчетата" отбелязаха нови два гола, които бяха реализирани от Геро Димитров и Браян Марков.