Репортаж от мача: Зима 2012 - Петък, 20 Януари 2012 - 14:00 h

Час: 14:00 h
Краен час: 15:45
Стадион: Беркут, Брестник

Снимки от мача

Ботев U19 завърши 2:2 срещу представителния отбор на Брестник в контролна среща, която се игра на стадион "Беркут" в Брестник. Това е втора контрола за "канарчетата" тази седмица, като в сряда "жълто-черните" загубиха с 1:3 от Спартак Пд.

Двубоят в Брестник започна добре за възпитаниците на Иван Кочев и в 22-ата минута Християн Казаков се разписа, след късо изпълнение на свободен удар и хубав удар от около 22 метра от вратата на "зелените". В следващите минути домакините имаха лек превес и до края на първата част успяха да обърнат резултата, след като се възползваха от две колективни грешки в състава на пловдивчани.

След почивката и двата състава имаха положение за гол. В самия край на срещата след меле в наказателното поле на Брестник най-съобразителен се оказа Анатоли Киков, който от ъгъла на малкото наказателно поле се разписа за 2:2, като по този начин оформи крайния резултат.